24 kwietnia 2024, środa

Redakcja

Garden of Eden

Napisała do nas pani Anna Rau:
"Być może zechcieliby Państwo opublikować informację o interesującej wystawie fotograficznej, która odbywa się obecnie w Krakowie. Zwłaszcza, że jest o owocach, i są tam i morele i grapefruity...."

Garden of Eden
wystawa fotograficzna Andrzeja Maciejewskiego

 

Cykl fotograficznych martwych natur Andrzeja Maciejewskiego, zatytułowany „Garden of Eden” jest obecnie prezentowany w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay w Krakowie. Jest to jedno z wydarzeń towarzyszących Krakowskiego Miesiąca Fotografii. Jednocześnie ta sama wystawa jest pokazywana w tej chwili również w Niemczech, w Museum fur Kunst und Kulturgeschichte w Dormundzie, jako jedna z prezentacji polskiej kultury w niemieckim regionie Północnej Nadrenii-Westfallii, w ramach programu Klopsztanga.

 

Wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay potrwa do 27 maja 2012. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a galeria jest czynna w godzinach od 8 do 21 od poniedziałku do piątku oraz od 12 do 16 w soboty i niedziele. Galeria mieści się przy ulicy Zakopiańskiej 62 w Krakowie.

 

„Garden of Eden” jest jednym z najnowszych projektów Andrzeja Maciejewskiego. Został ukończony w ubiegłym roku i do tej pory zdążył już odwiedzić kilkanaście galerii i muzeów, w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Do tego sukcesu przyczyniła się zarówno robiąca wrażenie strona wizualna cyklu, jak i jego wymowa.

 

Andrzej Maciejewski, Klick !!!


   

Komentarze:Twój komentarz ukaże się niezwłocznie po załadowaniu przez administratora serwisu.

Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Twój komentarz ukaże się niezwłocznie po załadowaniu przez administratora serwisu.