23 kwietnia 2024, wtorek

Łaskotacz

Łaskotacz

ŁaskotaczLudzie pozbawieni gustu
z reguły nie wiedzą
że są go pozbawieni

Grzybowska/Bobrowski"PiS właśnie wprowadziło na rynek nowy, wiosenny model Jarosława Kaczyńskiego. Jest to model schludny, lekki, przewiewny, zaprojektowany w kolorach cieplejszych niż poprzedni model jesienno-zimowo-zgrzebny, szyty grubymi nićmi z materiałów przyciężkich i gryzących.


Nowy model składa się z garnituru, do którego dobrano krawat. Całość przyozdobiono atrakcyjnymi dodatkami kobiecymi, takimi jak posłanki: Gęsicka, Kluzik-Roztkowska i Natalli Świat, w miejsce strasznie znoszonych i tandetnych dodatków męskich, które wymagają poważnej renowacji.

 

Charakterystycznym, choć kontrowersyjnym elementem najnowszego modelu jest starannie wyeksponowana dziura budżetowa. Dziura jest czarna, duża i dobrze widoczna z każdej strony. Dodaje modelowi drapieżnej elegancji, z delikatną nutą zatroskania, podkreślając jednocześnie sylwetkę, umiejętnie skrojoną i dopasowaną do obecnej sytuacji.

 

(…) Model jest raczej tani, dobry na każdą okazję, szczególnie na obecny kryzys. Jego twórcy liczą na to, że zainteresuje szerokie grono nabywców, zwłaszcza, że jest dostępny w dwóch bliźniaczych wersjach.

 

(…) Styliści PiS nie kryją, że premierą nowego modelu Jarosława Kaczyńskiego chcą odzyskac pozycje na rynku, z którego wycofano poprzedni przestarzały i wadliwy model – zatruwający środowisko i obliczony na użytkownika mniej wyrobionego estetycznie.

Powody do optymizmu są gdyż nowy produkt działa dobrze i (…) przeprosił wszystkich rodaków z to, że w przeszłości wielokrotnie obrażał ich inteligencję".

 

Fragmenty artykułu Sławomira Mizerskiego, jaki miał swoją premierę w tygodniku „Polityka”, nr 6, z datą 7. lutego.

 

   

Komentarze:Twój komentarz ukaże się niezwłocznie po załadowaniu przez administratora serwisu.

Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Twój komentarz ukaże się niezwłocznie po załadowaniu przez administratora serwisu.