9 grudnia 2023, sobota

Malarze

Redakcja

Mariusz Kałdowski zaprasza

Drodzy przyjaciele
Uprzejmie zapraszamy na naszą wystawę/targi różnorodności malarsko graficznych (itp) z naszych pracowni - Polish Affordables (Open Art Studios) .
Badzo nam będzie miło jeżeli uda się Wam przyjść na wernisaż 5-tego marca. Wystawa będzie trwała do 18-tego marca. Załaczam zaproszenie i informację o wystawie.

Pozdrawiamy serdecznie

(w imieniu wszystkich artystów)

Mariusz i Kasia Kałdowscy


Polish Affordables - Art Fair

Wystawa, którą mogą państwo oglądać została zainicjowana przez grupę przyjaciół i narodziła się z potrzeby zorganizowania Open Art Studio polskich artystów. Niestety my - artyści żyjemy rozproszeni po całym Londynie i okolicach. Stąd idea przeniesienia Open Art Studio do galerii w POSK-u.

Prace, które można tutaj zobaczyć i zakupić są wyjątkowe. Niektóre z nich były już wystawiane, inne nigdy nie były pokazane,  bo tworzono je do  szuflady, lub zabrakło miejsca na ich prezentację. Wystawiamy także prace robione na wystawy, do których nie doszło. Odgrzebaliśmy grafiki które pozostały w teczkach, szkice do sprzedanych już obrazów, itd. Jak widać wszystko tu wchodzi w grę. Chcemy pokazać nasze prace które mamy poukrywane w pracowniach, zaprezentować je bez nadętych, głębokich idei, a co najistotniejsze to sprzedanie prac za bardzo przystępne ceny.

Postaramy się być obecni podczas  wystawy, aby móc opowiedzieć i oprowadzić gości po naszych pracownianych ‘skarbach’.

Zapraszamy na Open Art Studios - Art Fair - Polish Affordables

Manka Dowling, Wanda Garland, Kasia Kaldowski, Alicja Mazur, Slavek Blatton i Mariusz Kaldowski

 

   

Komentarze:Twój komentarz ukaże się niezwłocznie po załadowaniu przez administratora serwisu.

czesc Marisz (0)~Janusz i Ewa, 2016-08-23 21:05:45

Bedac w Toruniu z moja zona ogladnelismy Twoja wystawe,bardzo nas zaciekawila,Chce nadmienic ze moja mama pochodzi z rodziny Kaldowskich.

Wyraź swoją opinię:
Twój komentarz ukaże się niezwłocznie po załadowaniu przez administratora serwisu.